Slnkom zaliate hory

Pobyt v zime

  • Lyžiarske stredisko Janovky v zuberci

Nachádza sa priamo v Zuberci, zjazdovky sú ľahkej a stredne ťažkej náročnosti, prepravu lyžiarov zabezpečujú 4 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 2500 os./hod., včítane detských vlekov. Zjazdovky sú osvetlené s možnosťou večerného lyžovania. Celková dĺžka lyžiarskych svahov je 5,3 km s prevýšením 200 m. K stredisku patria požičovňa lyží a snowboardov, ski servis, detská lyžiarska škola, bufet s občerstvením. Z lyžiarskeho areálu sa ponúkajú nádherné výhľady na horstvo Roháčov i obec Zuberec. Pre priaznivcov bežeckého lyžovania, je v okolí strediska pripravených 8 km upravovaných bežkárskych trás.

  • Lyžiarske centrum Roháče Spálená

Nachádza sa vo vysokohorskom prostredí, je vzdialený 8 km od obce Zuberec, zjazdovky sú vhodné pre náročných, začínajúcich lyžiarov i rodiny. Stredisko disponuje expresnou 6-sedačkou, 4-sedačkou a tromi lyžiarskymi vlekmi. Dĺžka zjazdoviek je 5,7 km. Ponúkané služby sú servis a požičovňa lyží, samoobslužná reštaurácia a dva bufety s vonkajšími terasami, lyžiarske aj snowboardingové školy.

Pre náročných milovníkov adrenalínových športov, skialpinistov a snowboardistov je k dispozícii skialpinistická free zóna priamo nad areálom lyžiarskeho centra v panenskej prírodnej scenérii Salatínskej doliny a jej priľahlých strmých svahov a novovybudovaný snowpark.

Pre milovníkov bežeckého lyžovania sú k dispozícii dva bežecké okruhy v dĺžke 11,3 km

  • SKI VITANOVÁ Vrchdolinky

Lyžiarske stredisko so sedačkou, krásnym výhľadom na Tatry skvelou lyžovačkou na výborne zasnežených tratiach. Teplé občerstvenie priamo v stredisku. Príjemné prostredie pre deti aj dospelých. Možnosť využitia lyžiarskej a snowboardovej školy a škôlky, ski servisu, požičovne lyží a snowboardov, celková dĺžka zjazdových tratí je 4,1 km, prevýšenie 243 m, celková prepravná kapacita 3600 osôb/hod.

  • Lyžiarske stredisko Meander Skipark Oravice

Ski Oravice sú jedno z mála lyžiarskych stredísk v strednej Európe so ski-in ski-out termálnym aquaparkom. Pre začínajúcich lyžiarov je k dispozícii detský park s krátkym lyžiarskym vlekom a pôsobí tu lyžiarska škola. V Ski areáli sú dve reštaurácie s ponukou tradičných slovenských a poľských jedál a bufet priamo na svahu.

Okrem bežných časových a bodových skipasov sú ponúkané rodinné varianty ako aj kombinovaný celodenný skipas +aquapas s celodenným vstupom do aquaparku. Z vrcholu zjazdovky sú vynikajúce výhľady Západné tatry a Skorušinské vrchy. Zo svahu sa spravidla putuje do siedmych bazénov Aquaparku Oravice v tesnom susedstve.

  • Lyžiarské stredisko Nižná – Uhliská

Lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním v dĺžke 1250 m, celková dĺžka zjazdoviek 4 km, nová prístupová cesty z Nižnej aj od Podbiela, bufety s občerstvením v údolnej i vrcholovej stanici.

Apartmán „PREMIUM“ s vlastnou terasou a výhľadom na Sivý vrch

Užite si romantickú dovolenku v exkluzívnom apartmáne s priestrannou

Vidiecky apartmán „LUX“ s vlastnou terasou

Doprajte si ničím nerušený relax v apartmáne s neobyčajnou

Rodinná izba FOLK

Apartmán FOLK s výnimočným remeselným spracovaním a netradičnou atmosférou

Vidiecka rodinná izba s vlastnou terasou

Okúste vidiecke čaro jedinečného rodinného apartmánu, ktorý si vás

Zbojnícka rodinná izba s vlastnou terasou

Užite si netradičnú rodinnú dovolenku v unikátnom apartmáne, ktorého charizma

ODPORÚČANIA

Recenzie od zákazníkov

Gaboríkovci

Megaubytovanie

“Špičkové ubytovanie, nádherné prostredie, čistota, všetko nové, úzasne vybavené. Prístup majiteľov je neskutočný. Prajeme všetko dobré a ďakujeme cela partia za úžasný pobyt, určite rezervujeme opäť.”

Zuzana La Greca

Google

“Veľmi pekný penzión na krásnom mieste. Myslím, že na Orave je veľmi veľa milých ľudí, avšak majiteľ pán Štefan je skutočne výnimočný človek!! V tomto zariadení sme si oddýchli podľa našich predstáv. Už pri vchode do chaty vôňa dreva a čistoty nám napovedali, že sme na správnom mieste. Určite sa sem ešte vrátime. Odporúčam!!!”

Michal

REZERVOVAŤing

“Výborné miesto pre rodiny s deťmi a skupiny rodinných priateľov. Veľmi zlatí domáci. Prostredie rodinné a aj možnosť byť spolu vo veľkej spoločenskej miestnosti.”